نکات خانه داری

روی اپن آشپزخانه چه باید گذاشت ؟

روی اپن آشپزخانه چه باید گذاشت ؟

روی اپن آشپزخانه چه باید گذاشت ؟

امروزه بسیاری از آشپزخانه هایی که در ساختمان های مسکونی طراحی می‌ شوند دارای اپن می باشند. شما برای اینکه اپن آشپزخانه خود را زیباتر کنید می توانید از طرح ها و ایده های متنوعی جهت زیبا سازی دکوراسیون اپن استفاده نمایید.

هر یک از ایده‌ ها و طرح‌ ها باید بر اساس نوع اپن شما و همچنین متراژ اپن باشد. بنابراین در بین انواع ایده هایی که برای طراحی اپن و قرار دادن وسیله های متنوع روی اپن بیان می‌کنیم باید یکی از بهترین طرح ها را انتخاب کنید.

برخی از ایده هایی که جهت زیباسازی اپن آشپزخانه ها وجود دارد و از نظر طراحان ساختمان ایده‌ های زیبایی می باشد را در ادامه معرفی می نماییم.

روی اپن آشپزخانه چه باید گذاشت ؟

ایده هایی برای زیبایی و جذابیت اپن آشپزخانه

برخی از انواع ایده هایی که جهت زیباسازی اپن آشپزخانه وجود دارد عبارت است از :

  1. استفاده از طبیعت زنده :

یکی از بهترین وسیله هایی که شما می توانید روی اپن قرار دهید گل های طبیعی می باشد. یک گلدان شیک و گل‌ هایی که شاداب هستند فضا را شاد و زنده نگه می دارند.

برای رنگ گل ها بهتر است به دنبال رنگ هایی که گرم و پر انرژی هستند باشید. گل های طبیعی یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

  1. استفاده از سبدهای مطبق :

استفاده کردن از سبد ها و یا طبقات مطبق جهت قرار دادن وسیله ها یکی دیگر از پیشنهاد هایی می باشد که شما می توانید برای زیبایی اپن به کار بگیرید. این وسیله ها به ظاهر ساده هستند ولی به عنوان یک فضای ذخیره سازی مناسبی برای جمع کردن وسیله ها روی اپن شناخته می شوند.

به طور کلی بهتر است که یک طبقه را برای قرار دادن گل و گیاه در نظر بگیرید تا روح و طراوت آشپزخانه را افزایش دهید.

  1. قرار دادن کتاب های آشپزی :

کتاب های آشپزی از دیگر ایده هایی می باشد که برای زیبایی اپن مطرح می گردد. یک جعبه یا یک سبد را می‌توانید روی اپن قرار دهید و کتاب‌ ها را درون آن بگذارید تا همیشه کنارتان باشد. این مورد یکی از گزینه های ارزان و جالبی است که برای طراحی به کار گرفته می شود.

  1. استفاده از شیشه های رنگی :

قرار دادن شیشه هایی که رنگی هستند روی اپن و کانتر آشپزخانه جذابیت خانه را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. بهتر است در بین کابینت های ادویه و حبوبات خود به دنبال شیشه هایی باشید که مواد رنگی دارند.

شیشه هایی مانند فلفل و یا زردچوبه را شما می توانید روی اپن قرار دهید و از رنگ بندی آن ها برای زیبایی اپن نهایت استفاده را ببرید.

روی اپن آشپزخانه چه باید گذاشت ؟

  1. قرار دادن میوه های خوشمزه :

گزینه دیگری که می‌توانید برای جذابیت اپن به‌کار بگیرید این است که از میوه های رنگارنگ و جذاب استفاده کنید. این مورد را همه شما شاید بارها استفاده کرده باشید و از مزیت و ویژگی آن اطلاعات به دست آورده باشید.

بهتر است که میوه ها را در درون ظرف زیبایی قرار دهید و روی کانتر آشپزخانه بگذارید تا زیبایی و جذابیت اپن را افزایش دهید.

  1. به کارگیری رنگ های پر انرژی :

وسایل رنگی و زیبای خود را از کابینت ها و کمد ها بیرون بیاورید و آنها را در کنار یکدیگر قرار دهید و زیبایی رنگ های آن وسیله ها را برای جذابیت دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید. شما می توانید در قسمت نزدیک اپن این نمونه از وسیله ها را قرار دهید و از جذابیت و زیبایی آن ها استفاده نمایید.

  1. استفاده از شمع های روشن :

در پاسخ به این سوال که روی اپن آشپزخانه چه باید گذاشت ؟ باید گفت شمع ها از بهترین گزینه ها است. شمع های روشن تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی اپن آشپزخانه دارد. شمع ها از جمله تجهیزات زیبایی هستند که در هر مکانی قرار بگیرند و حال و هوای آن فضا را عوض می کنند.

این عنصر زیبا برای صمیمیت و گرم کردن فضای آشپزخانه بهترین انتخابی است که می توانید روی کانتر قرار دهید. اگر شمع ها را روشن کنید زیبایی و جذابیت فضا را می توانید دو چندان کنید.

  1. ظروف مسی :

یکی از وسیله هایی که از گذشته برای زیبایی خانه مورد استفاده قرار می گرفته است ظروف مسی می باشد. این ظروف زیبایی ویژه‌ ای دارند که شما می توانید در طراحی آشپزخانه خود از آنها استفاده نمایید.

برای مثال قادر خواهید بود که از بالای اپن این نمونه از ظروف را آویزان کنید. جهت آویزان کردن ظروف مسی از بالای اپن باید در مورد محکم بودن بست ها  اطمینان خاطر به دست آورید.

  1. بانکه های شیک :

  پیشنهاد بعدی که برای طراحی اپن آشپزخانه داریم این است که ظروف بلور و بانکه هایی که شیک و زیبا هستند را روی اپن قرار دهید. می توانید از آنها به عنوان گلدان استفاده کنید و یا اینکه درون آنها را پر از وسیله های رنگی نمایید. در واقع شما قادر خواهید بود که درون بانکه ها را از شکلات و یا بیسکویت های خوشمزه پر کنید.

فروشگاه اینترنتی منزل می ارائه دهنده کلیه وسایل خانه و آشپزخانه اعم از سرویس قابلمه، ظروف پخت و پز و نگهداری غذا، فلاسک چای و ظروف مخصوص کودک می باشد که به شما این اطمینان خاطر را می دهد که یک خرید اینترنتی لذت بخش، با قیمت مناسب را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =